Víťazi 2009
Milí kamaráti,
Vaše ceny smutne plačú a čakajú, kedy si pre ne prídete.
Máme tu špeciálny oznam pre:
-
Deti z Bratislavského kraja a okolia /Malacky, Pezinok/ – na adrese občianskeho združenia Šedý medveď, Karpatská 18, Bratislava sú ceny pre vás pripravené od 6.12.2009. do 1.2.2010.
Po tomto termíne ceny prepadnú v prospech organizátora na ďalšie charitatívne projekty. -
Deti mimo Bratislavského kraja – ceny vás čakajú na vašich školách, škôlkach a prosím prosím vyzdvihnite si ich do konca februára 2010!!
Po tomto termíne ceny prepadnú v prospech organizátora na ďalšie charitatívne projekty.
V prípade, že sa cena zatúlala a na vašej škole nie je, prosím súrne volajte kamaráta Ovečky, pána Ing. Leštácha: 0905 435 271, ktorý pre vás ceny po Slovensku rozviezol.
Víťazi Zdravého prekvapenia prosím kontaktujte pána Leštácha bez ohľadu na to, z ktorého kraja pochádzate /teda aj z Bratislavy, Malaciek, Pezinku a okolia/.
Verím, že všetky lopty, lyže, korčule, atď. nájdu svojho športovca a prinesú vám veľa radosti a zdravíčka.
Vaša Ovečka
Žrebovanie súťaže o najzdravšiu triedu 2009
Cena: Zdravé prekvapenie
- Vaneska Straková, Nitrica
- Denis Czíria, Bardoňovo
- Dominik Ličko, Lontov
- Matej Blaško, Banská Bystrica
- David Rusnák, Martin
- Martin Polyák, Vráble
- Viktória Mišiaková, Nitrica
- Lívia Šarkoziová, Hodruša-Hámre
- Lukáš Božoň, Banská Bystrica
- Dávid Zlacký, Kysak
- Lukáš Páterek, Banská Bystrica
- Miriama Páleníková, Žitavce
- Natália Vabcová, Nitrica
- Samuel Onuščák, Sečovce
- Denis Baďura, Rohožník
- Marek Ondrejička, Hlohovec
- Erik Ševčík, Svit
- Scarlett Galová, Trenčín
- Gabriel Šarkozi, Žarnovica
- Dominik Kríž
- Žofka Kružliaková, Banská Bystrica
- Mirko Burcin, Vitanová
- Tomáš Mitník, Michalovce
- Vanesa Pánisová, Nitrianske Rudno
- Lukáš Seman, Višňov
- Igor Kováč, Žarnovica
- Dominik Rokošný, Šarišské Michaľany
- Dávid Girmon, Rožňava
- Michal Bálint, Michalovce
- Jakub Roško, Vráble
- Nikola Šarkoziová, Hodruša Hámre
- Eliška Kuľkovská, Vitanová
- Lukáš Grman, Vráble
- Alexandra Babothyová, Banská Bystrica
- Bianka Blahová, Trnovec
- Petrík Mokriš, Valaská Belá
- Vladimír Lehotský, Hodruša-Hámre
- Martin Herda, Topoľčany
- Timea Štefániková, Úľany nad Žitavou
- Samo Paraska, Bačkov
- Aďka Benešová, Martin
- René Pompa, Spišská Teplica
- Dominika Macková, Rožňava
- Śtefan Geczi Tóth, Dolný Pial
- Laura Raničová, Sečovce – Albínov
- Johanka Rajnohová, Jedľové Kostolany
- Eva Sunegová, Vitanová
- Adam Mlynár, Trebišov
- Martinko Barna, Snina
- Patrik Havala, Jedľové Kostoľany
Žrebovanie súťaže o najzdravšiu triedu 2009
Cena: Futbalová lopta
- Diana Macková, Bratislava
- Anna Ďurdiaková, Obyce
- Timotheus Jozef Kotúľ, Bratislava
- Lucia Blažíčková, Malacky
- Nina Jakubíková, Bratislava
- Natália Gadzmanová, Vitanová
- Ninka Vaštíková, Hlohovec
- Timea Hlaváčková,
- Tomáško Petrovaj, Bratislava
- Patrik Kvaka, Kysak
- Karolína Hauptmanová, Snina
- Kristián Kovóc, Rolunce
- Oliver Tánczos, Bratislava
- Adrián Olach, Stropkov
- Daniela Janigová, Vitanová
- Kaniko Miková, Čirč
- Miška Drahošová, Bratislava
- Kristián Varinský, Košice – okolie
- Sofia Lukáčová, Michalovce
- Marek Bicák, Sečovce
- Peter Majka, Ivanka pri Dunaji
- Natália Vargová, Úľany nad Žitavou
- Alena Benkovičová, Bratislava
- Ján Miko, Čirč
- Erika Valicová, Višňové
- Veronika Haramiová, Ivanka pri Dunaji
- Paula Kačmariková, Michalovce
- Benjamín Zlaczki, Ždaňa
Žrebovanie súťaže o najzdravšiu triedu 2009
Cena: Volejbalová lopta
- Gabriela Rišková, Sereď
- Barborka Kupková, Rovinka
- Erika Rigoová, Bratislava
- Damian Bečár, Trenčín
- Bibiana Homolová, Hlohovec
- Rado Ťapaj, Oravická
- Michaela Miková, Trebišov
- Filip Ondráško, Trenčín
- Karolína Kurtuliková, Liptovský Mikuláš
- Ema Kulichová, Považská Bystrica
- Jakub Hajda, Martin
- Peter Funk, Spišská Teplica
- René Kaščák, Záhradné
- Kristián Grendel, Bardoňovo
- Kamila Goralová, Hodruša-Hámre
- Danka Paulíková, Hlohovec
- Adam Kráľ, Martin
- nataša Šandročínová, Bratislava
- Adelka Králiková, Malacky
- Dagmar Klučovská, Jedľové Kostoľany
- Erik Filipčík, Vráble
- Petra Sakálová, Pezinok
- František Granec,
- Jakub Karaffa, Bratislava
- Denis Tomaš, Prešov
- Adam Hurbánek, Myjava
- Martin Fučík, Voderady
- Viktória Černá, Udavské
- Jakub Kyša, Trenčín
- Sabína Čaranová, Bratislava
Žrebovanie súťaže o najzdravšiu triedu 2009
Cena: Detské kolieskové korčule a chrániče
- Petra Schatzelová, Šamorín
- Miška Sikytová, Ivanka pri Dunaji
- Martin Mikula, Bratislava
- Daniela Juhásová, Sečovce
- Martin Matava, Čachtice
- Veronika Kováčová, Žarnovica
- Sarah Khakhar, Macov
- Jozef Gonos, Stropkov
- Martin Chudík, Čachtice
- Dominik Szabari, Rimavská Sobota
Žrebovanie súťaže o najzdravšiu triedu 2009
Cena: Lyžiarsky set – detské lyže, viazanie, lyžiarky, okuliare, palice a helma
- Marko Hujo, Borinka
- Michael Uhrin, Vráble
- Richard Baďura, Rohožník
Žrebovanie súťaže o najzdravšiu triedu 2009
Cena: Detský snowboard s viazaním a topánkami
- Lukáško Cerovský, Hontianske Nemce
Žrebovanie súťaže o najzdravšiu triedu 2009
Cena: Víkendový pobyt pre svoju pani učiteľku v Domica Resorte
- Tomáš Pekár, Ivanka pri Dunaji
- Dávid Sladkay, Nitrianske Rudno
- Martin Baláž, Babina
Žrebovanie súťaže o najzdravšiu triedu 2009
Cena: Víkendový pobyt pre celú rodinu v Domica Resorte
- Igor Andreas Jakubík, Bratislava
- Patrícia Raková, Ivanka pri Dunaji
- Marek Divéky, Tvrdošovce
Zdravú škôlku v prírode pre celú triedu v Domica Resorte vyhrala:
Základná škola s materskou školou Mutné
Trieda: A – srdiečková
Zdravú školu v prírode pre celú triedu v Domica Resorte vyhrala:
Základná škola Jasenie
Trieda: 1.
Základná škola s Materskou školou Sokolovce
Trieda: IV.
Základná škola Jelenia, Bratislava
Trieda: IV. C
Všetkým víťazom srdečne gratulujeme! Krásne ceny na Vás čakajú v Šedom medveďovi na Karpatskej ulici 18 v Bratislave, príďte si ich vyzdvihnúť čím skôrJ
Predtým nás však kontaktujte mailom či telefonicky, aby sme vedeli v akom termíne a čase sa na Vás môžeme tešiť.